تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قیمت انواع ارزهای معتبر در ۱۰ روز اول مهرماه از ثبات و آرامش برخوردار بوده و نوسانات آن روال طبیعی داشته است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا)، نگاهی به تحولات بازار ارز در هفته جاری نشان می دهد که قیمت هر دلار آمریکا که در ابتدای […]

[ad_1]

قیمت انواع ارزهای معتبر در ۱۰ روز اول مهرماه از ثبات و آرامش برخوردار بوده و نوسانات آن روال طبیعی داشته است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا)، نگاهی به تحولات بازار ارز در هفته جاری نشان می دهد که قیمت هر دلار آمریکا که در ابتدای هفته ۳۵۶۴ تومان بوده در روز پنج شنبه با ۱۲ تومان افزایش نسبت به آغاز هفته به قیمت ۳۵۷۶ تومان در بازار تهران فروخته شد.

همچنین هر یورو با قیمت ۴۰۱۰ تومان در روز شنبه آغاز و در روزهای بعد با افزایش به ۴۰۲۵ تومان در هر یورو و نهایتا با ۴۰۳۱ تومان در روز پنج شنبه به کار خود پایان داد. بنابراین یورو نیز افزایش ۲۱ تومانی را تجربه کرد.

پوند انگلیس نیز در اول هفته جاری ۴۶۷۰ تومان بود که این نرخ در نهایت با افزایش در روزهای بعد از آن به ۴۶۷۲ تومان و ۴۶۷۷ تومان در هر پوند رسید. قیمت هر پوند انگلیس در روز پنج شنبه در بازار تهران ۴۶۸۴ تومان فروخته شد. پوند نیز این هفته شاهد افزایش قیمت ۱۴ تومانی بود.

به صورت کلی، قیمت ارزهای معتبر در بازار طی ۱۰ روز اول مهرماه از افت و خیز عادی برخوردار بوده و ثبات نرخ های ماه های گذشته در فصل پاییز نیز مشاهده می شود.

جدول تغییرات هفتگی قیمت ارز

نوع ارزشنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه

دلار ۳۵۶۴ ۳۵۷۰۳۵۶۷۳۵۷۰۳۵۷۳ ۳۵۷۶

یورو ۴۰۱۰۴۰۱۱۴۰۲۵۴۰۳۰۴۰۲۷ ۴۰۳۱

پوند ۴۶۷۰ ۴۶۷۳ ۴۶۷۲۴۶۷۷ ۴۶۸۴۴۶۸۴

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس