تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور درباره ورود وزارت کشور به موضوع املاک نجومی در شهرداری تهران گفت: شهرداری ها زیرمجموعه وزارت کشور نیستند اما برای اینکه گزارشی تقدیم هیات دولت شود، به معاونت عمرانی دستور دادیم که پیگیری کند. به گزارشایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز چهارشنبه در حاشیه نشست فرماندهان نیروی انتظامی با […]

[ad_1]

وزیر کشور درباره ورود وزارت کشور به موضوع املاک نجومی در شهرداری تهران گفت: شهرداری ها زیرمجموعه وزارت کشور نیستند اما برای اینکه گزارشی تقدیم هیات دولت شود، به معاونت عمرانی دستور دادیم که پیگیری کند.

به گزارشایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز چهارشنبه در حاشیه نشست فرماندهان نیروی انتظامی با بیان این مطلب ادامه داد: از زمانی که شورهای اسلامی تشکیل شده اند وزارت کشور دیگر دخالتی درباره نظارت بر شهرداری ها ندارد؛ البته فرمانداران می توانند نظرات شوراها را بررسی کنند.
وی اضافه کرد: این موضوع را سازمان بازرسی کل کشور مطرح کرده و به عنوان سوال و پاسخ آن را پیگیری می کند و از طرف افکار عمومی نیز ابهام مطرح شده و باید نسبت به رفع این ابهام ها تلاش کرد و درباره اینکه خلاف و فسادی رخ داده است یا نه، اطلاع رسانی شود.

عضو دولت تدبیر و امید ادامه داد: نباید درباره این موضوعات که در همه کشورها وجود دارد از پاسخگویی فرار کنیم زیرا موجب بی اعتمادی مردم می شود و برای اینکه وزارت کشور گزارشی به دولت ارائه دهد به معاونت عمرانی دستور دادم تا این موضوع را بررسی کند.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس