تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور، در جمع نمازگزاران نمازجمعه گرگان، با اشاره به گذشت سه سال از عمر دولت و اشاره به برخی تحلیل‌ها مبنی بر تلاش دشمنان برای انتخابات سال آینده، گفت: مردم در انتخابات سال ۹۶ ریاست‌جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس، بار دیگر عظمت خود را به دشمنان نشان خواهند داد. به  […]

[ad_1]

عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور، در جمع نمازگزاران نمازجمعه گرگان، با اشاره به گذشت سه سال از عمر دولت و اشاره به برخی تحلیل‌ها مبنی بر تلاش دشمنان برای انتخابات سال آینده، گفت: مردم در انتخابات سال ۹۶ ریاست‌جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس، بار دیگر عظمت خود را به دشمنان نشان خواهند داد.

به  گزارش ایلنا، او افزود: سه، چهار ماه قبل از انتخابات سال ۹۲، هجمه‌های فراوان دشمنان نظام را در حوزه‌های مختلف شاهد بودیم. وزیر کشور گفت: کشور در سال ۹۲ در شرایطی بود که ما نمی‌توانستیم نفت را صادر کنیم و ایران‌هراسی و ایجاد هم‌گرایی و وحدت علیه ایران، به وجود آورده بودند. او با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، ادامه داد: هدایت‌گر اصلی مذاکرات رهبری بودند و هیچ‌کاری بدون اجازه ایشان انجام نگرفته است. به لطف خدا با همه فرازوفرودهایی که وجود داشت، شر بزرگی را از در خانه ملت دور کردیم.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس