تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور در حاشیه جلسه شورای اداری و نشست با فعالان اقتصادی و اجتماعی استان قزوین، از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و دستاوردهای آن دیدن کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از آنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در این بازدید علاوه بر دیدار با دانشجویان و نخبگان واحد قزوین، از دستاوردهای علمی و […]

[ad_1]

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور در حاشیه جلسه شورای اداری و نشست با فعالان اقتصادی و اجتماعی استان قزوین، از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و دستاوردهای آن دیدن کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از آنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در این بازدید علاوه بر دیدار با دانشجویان و نخبگان واحد قزوین، از دستاوردهای علمی و پژوهشی این واحد دیدن کرد.

وزیر کشور با توجه به فضای مناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، گفت: «آنچه که من در اینجا دیدم، همدلی و همکاری بسیار خوب میان مسئولان و دست‌اندرکاران دانشگاه بود، نظافت و فضای فیزیکی هم بسیار عالی است.»

وی افزود: «دانشجویان این دانشگاه بسیار با انگیزه هستند و موفقیت‌های خوبی در زمینه اختراعات و پیشرفت‌های علمی به دست آورده و جوایز زیادی هم در مسابقات داخلی و بین‌المللی کسب کرده‌اند.»

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: «همه این موفقیت‌ها نشان دهنده مدیریت مناسب، موفق و موثر در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است. این دانشگاه می‌تواند الگویی مناسب برای سایر دانشگاه‌ها باشد.»

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس