تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس دقایقی پیش با حضور ۱۹۵ نماینده مجلس و به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد. به گزارش ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز مجلس به سوال نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه پاسخ می‌دهد. در جلسه امروز علاوه بر بررسی لایحه موافقتنامه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران […]

[ad_1]

جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس دقایقی پیش با حضور ۱۹۵ نماینده مجلس و به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.

به گزارش ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز مجلس به سوال نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه پاسخ می‌دهد.

در جلسه امروز علاوه بر بررسی لایحه موافقتنامه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه‌های نیس و لوکارنو، ناظر مجلس در شورای عالی نظام پزشکی انتخاب می شود.

همچنین نمایندگان به بررسی لایحه معاهده معاضدت قضایی در موضوعات مدنی و تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین پرداخته و ناظران مجلس در کمیته هماهنگی اشتغال استان‌ها را انتخاب می کنند.

بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان در زمینه ساخت و بهره برداری از نیروگاه‌های برق آبی مارازاد و اردوباد و انتخاب ناظران در شورای فرهنگ عمومی استان ها نیز در دستور کار مجلس قرار گرفتند.

رسیدگی به لایحه موافقتنامه دو جانبه حمل و نقل هوایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری زیمبابوه و تعیین سه نفر از نمایندگان برای عضویت در هیات مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس همچنین امروز به بررسی لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی مسافر و کالا از طریق جاده بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان و انتخاب ناظران مجلس در هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار پرداخته و رسیدگی به لایحه تصویب اصلاحات ضمائم کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها ۱۹۷۳ را در دستور کار دارند.

بررسی لایحه تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا و لایحه تصویب اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس