تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، با حضور در اردوی تیم والیبال نشسته بانوان از تمرینات آنها دیدن کرد. به گزارش ایسکانیوز از سایت کمیته ملی پارالمپیک، گودرزی در پایان تمرین اعضای تیم والیبال نشسته بانوان خطاب به ورزشکاران اعزامی گفت: امیدوارم در بازی‌های پارالمپیک درخشش خوبی داشته باشید و دل مردم را شاد […]

[ad_1]

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، با حضور در اردوی تیم والیبال نشسته بانوان از تمرینات آنها دیدن کرد.

به گزارش ایسکانیوز از سایت کمیته ملی پارالمپیک، گودرزی در پایان تمرین اعضای تیم والیبال نشسته بانوان خطاب به ورزشکاران اعزامی گفت: امیدوارم در بازی‌های پارالمپیک درخشش خوبی داشته باشید و دل مردم را شاد کنید. پس از بازی های المپیک چشم مردم به شماست.

وی افزود: خوب بازی کردن از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است که امیدوارم شما در این دوره از رقابت ها نمایش خوبی در ریو داشته باشید.

وزیر ورزش همچنین با اشاره به مشکلاتی که ورزش پارالمپیک در بخش تخصیص بودجه دارد، گفت: امیدوارم مشکلات کمیته ملی پارالمپیک در بخش اعتبارات حل شود چون در این خصوص با مشکلاتی مواجه هستند.

مهتاب کرامتی بازیگر سینما نیز برای بازدید از اردوی والیبال نشسته بانوان در محل تمرینات حاضر شد و با اعضای تیم گفتگوی صمیمانه ای داشت.
روز گذشته نیز جمعی از هنرمندان از جمله سالار عقیلی، حسین پاکدل و حامد بهداد در تمرینات تیم های اعزامی به ریو حاضر شده بودند.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس