تاریخ انتشار: ۰۱ فرو ۱۳۹۴

وزیر نیرو در پیام نوروزی خود خطاب به همکارانش گفت: تداوم تامین آب و برق در سال ۹۴ به‌ویژه تابستان مستلزم تلاش مضاعف صنعت‌گران این بخش و همراهی آگاهانه مردم است. به گزارش  گذارنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، حمید چیت‌چیان در پیام نوروزی خود گفته است: «همکاران گرامی صنعت آب […]

وزیر نیرو در پیام نوروزی خود خطاب به همکارانش گفت: تداوم تامین آب و برق در سال ۹۴ به‌ویژه تابستان مستلزم تلاش مضاعف صنعت‌گران این بخش و همراهی آگاهانه مردم است.

چیت چیان

به گزارش  گذارنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، حمید چیت‌چیان در پیام نوروزی خود گفته است:
«همکاران گرامی صنعت آب و برق؛ حلول سال نو و بهار پرطراوت، این نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت که با نام و یاد حضرت فاطمه‌الزهرا (س) نیز مقارن است را به همه شما عزیزان در مجموعه بزرگ صنعت آب و برق تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت از درگاه خداوند متعال برایتان مسئلت می‌نمایم.

سالی که گذشت و از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین شده بود، با همه فراز و نشیب‌ها، با همت و تلاش شما همکاران در شرایطی به پایان رسید که از یک طرف با تامین مستمر و بدون وقفه آب و برق در سطح کشور در طول سال و از طرف دیگر با بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی حوزه آب، آبفا، برق و انرژی قرین و همراه بود.

لذا لازم می‌دانم مراتب تشکر و قدردانی صمیمانه خود را از یکایک شما عزیزان ابراز نمایم.

همکاران گرامی، بخش بزرگی از کشور همچنان با خشک‌سالی شدید مواجه است. تامین آب و برق در تابستان امسال با توجه به ادامه وضعیت نامطلوب متاثر از کاهش نزولات جوی و تغییر اقلیم و همچنین عدم تعادل درآمد‌ها و هزینه‌های صنعت، نیازمند تلاش بیشتر شما عزیزان، ارتقای آگاهی‌های عمومی نسبت به ابعاد جهانی و ملی بحران آب و انرژی و جلب همکاری و همراهی آگاهانه و مسئولانه مردم عزیزمان در اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف آب و برق بوده و تلاش مضاعف و خستگی‌ناپذیر و احساس مسئولیت بیشتر همه ما خدمت‌گزاران مردم در مجموعه وزارت نیرو را می‌طلبد که به لطف پروردگار برای گذر از این آزمون الهی نیز امید فراوان داریم.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس