تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: دولت تدبیر و امید از توسعه این شرکت‌ها حمایت می‌کند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، محمد فرهادی گفت: در همین راستا دولت یازدهم اختیارات ویژه‌ای به استان‌ها داده است. او با اشاره به نقش مهم شرکت‌های دانش‌بنیان […]

[ad_1]

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: دولت تدبیر و امید از توسعه این شرکت‌ها حمایت می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، محمد فرهادی گفت: در همین راستا دولت یازدهم اختیارات ویژه‌ای به استان‌ها داده است.

او با اشاره به نقش مهم شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه پایدار کشور، افزود: متاسفانه قوانین مزاحم و دست‌و پاگیری در کشور وجود دارد که گاه مانع از این مهم می‌شود لذا باید این قوانین را اصلاح کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از عزم جدی دولت برای حمایت از تولید دانش و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در سراسر کشور خبر داد و گفت: دولت اعتدال در همین ارتباط یک‌صد اختیار ویژه خود در این راستا را به مدیران استانی و شوراها تفویض کرده است.

فرهادی بر لزوم حمایت ویژه بانک‌ها و موسسات مالی از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان در صورت حمایت بیشتر می‌توانند نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا کنند.

او بر ورود بیشتر فعالان بخش خصوصی به این حوزه تاکید کرد و افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان از مهمترین منابع برای ایجاد درآمد، اشتغال و توسعه اقتصادی در کشور هستند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دولت یازدهم گفت: این شرکت‌ها می‌توانند با ورود جدی به تجاری‌سازی علوم به تحقق بیشتر اقتصاد دانش‌بنیان کمک کنند.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس