تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] علیرغم همسایگی کشورهای کره جنوبی و کره شمالی و با این وجود که می توان هر دو کشور را فرزندان تمدن کهن مشرق زمین و دارای فرهنگ باستانی مشابه دانست، امروزه باید فاصله ی تفکر موجود در این دو کشور را به اندازه ی فاصله ی جغرافیایی دو قاره از هم بدانیم. تفاوتی که […]

[ad_1]

علیرغم همسایگی کشورهای کره جنوبی و کره شمالی و با این وجود که می توان هر دو کشور را فرزندان تمدن کهن مشرق زمین و دارای فرهنگ باستانی مشابه دانست، امروزه باید فاصله ی تفکر موجود در این دو کشور را به اندازه ی فاصله ی جغرافیایی دو قاره از هم بدانیم. تفاوتی که این دو کشور را چنان از یکدیگر متمایز ساخته است که نابودی رهبران نزدیکترین کشور همسایه خود را تبدیل به وظیفه ای برای حفظ امنیت ملی خود می دانند. به گزارش سی ان ان هفته ی گذشته پرسشی در پارلمان کره جنوبی مطرح شد که شاید خواست بسیاری از مردم این کشور باشد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سی.ان.ان روز چهارشنبه در پارلمان کره جنوبی سوال شد آیا برنامه یا تیم ویژه ای برای ترور رهبر کره شمالی وجود دارد؟ هان مین کو در پاسخ گفت: بله چنین برنامه ای وجود دارد.

کره جنوبی این قابلیت را دارد تا با استفاده از موشک های بسیار دقیق در مناطق مختلف رهبر کره شمالی را مورد هدف قرار دهد و نابود سازد.

هان مین کو وزیر دفاع کره جنوبی اعلام کرد در صورت احساس هرگونه تهدید هسته ای از سوی کره شمالی تلاش خواهد کرد رهبر این کشور را ترور کند.

لازم بذکر است رهبر کره شمالی بارها تاکید کرده است که همسایه ی جنوبی خود، ژاپن و آمریکا را بمب باران اتمی خواهد کرد.

۳۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس