تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال مردان نظامیان جهان را به فرمانده معظم […]

[ad_1]

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال مردان نظامیان جهان را به فرمانده معظم کل قوا، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، جامعه ورزشی کشور و ملت قهرمان پرور ایران تبریک گفت.


سردار دهقان در این پیام از مربیان و ورزشکاران تیم والیبال نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران و دست‌اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات در ستاد کل نیرو های مسلح، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت ورزش و جوانان و دیگر دستگاه های ذیربط تشکر و قدردانی کردند.


سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال مردان نظامیان جهان از تاریخ ۱۹ تا ۲۸ شهریور ماه سال جاری با میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تهران برگزار شد. در این دوره از مسابقات تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های کره جنوبی و چین مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس