تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از روسیاالیوم، منابع عراقی اعلام کردند، داعش «یاسین سلامه المعاضیدی» را به جانشینی «عمر الشیشانی» به‌عنوان «وزیر جنگ» این گروه تروریستی انتخاب کرده‌اند. عمر الشیشانی، دو ماه پیش در جریان حمله هوایی جنگنده‌های آمریکایی در شمال شرق سوریه کشته شد. «ناظم الجغیفی» از فرماندهان نیروهای […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از روسیاالیوم، منابع عراقی اعلام کردند، داعش «یاسین سلامه المعاضیدی» را به جانشینی «عمر الشیشانی» به‌عنوان «وزیر جنگ» این گروه تروریستی انتخاب کرده‌اند.


عمر الشیشانی، دو ماه پیش در جریان حمله هوایی جنگنده‌های آمریکایی در شمال شرق سوریه کشته شد.


«ناظم الجغیفی» از فرماندهان نیروهای مردمی عراق در این‌باره تصریح کرد، گروه تروریستی داعش یکی از افسران بلندپایه در گارد ریاست جمهوی عراق در دوران رژیم صدام، دیکتاتور معدوم عراق را به عنوان وزیر جنگ جدید خود منصوب کرد.


الجغیفی خاطرنشان کرد، یاسین طه المعاضیدی ملقب به «ابو طه» از اهالی شهر «حدیثه» در استان الانبار است که در دوران رژیم صدام به‌عنوان افسر با درجه سرتیپ در ارتش فعالیت می‌کرد.


این فرمانده عراقی افزود، المعاضیدی پنج سال پیش با گروه تروریستی داعش بیعت کرد و انتصابش در پست جدیدیش پس از نشست‌های طولانی مدت فرماندهان ارشد داعش در مناطق الانبار انجام شد.


طبق اعلام الجغیفی، المعاضیدی در حال حاضر در مناطق غربی استان الانبار حضور دارد و بر عملیات حمله به نیروهای امنیتی عراق نظارت دارد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس