تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا بنابر اعلام روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر دو روزه جمعی از معاونین و روسای سازمان های تابعه علی ربیعی را همراهی و در ویژه برنامه های هفته دولت شرکت می کنند . زیارت قبور مطهر شهدا، شرکت در کارگروه اشتغال استان ،حضور در […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا بنابر اعلام روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر دو روزه جمعی از معاونین و روسای سازمان های تابعه علی ربیعی را همراهی و در ویژه برنامه های هفته دولت شرکت می کنند .


زیارت قبور مطهر شهدا، شرکت در کارگروه اشتغال استان ،حضور در برنامه نگاه روز شبکه استانی دنا، دیدار با تشکل های کارگری، کارفرمایی و انجمن ها ، دیدار با امام جمعه مرکز استان، بازدید از واحد صنعتی تولیدی آرد و نشاسته و گلوکز یاسوج، ، شرکت در مراسم نمادین اهدای احکام مستمری بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از جمله برنامه های دکتر وزیر کار در این سفر دو روزه است.


لازم به ذکر است برخی از معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسا و معاونین سازمانهای تابعه فردا پنجشنبه ۴ شهریور در مراسم افتتاح پروژه ها و دیدار های مردمی در شهرستانهای استان نیز شرکت خواهند کرد.


طبق برنامه اعلامی حسن هفده تن معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان گچساران، منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال در شهرستان لنده ، تقی زاده معاون امور مجلس ، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان جرم،  رستمی مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزی ، روستایی و عشایر در شهرستان دنا،   نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در شهرستان باشت ، اردلان معاون سازمان تامین اجتماعی در شهرستان بهمئی جهت افتتاح پروژه های مربوط به هفته دولت و دیدار های مردمی حضور می یابند .


خاطرنشان می شود : علی ربیعی بعدازظهر فردا – پنجشنبه ۴ شهریور – با حضور در فرودگاه شیراز، به مقصد تهران بازمی‌گردد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس