تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت به منظور حضور در شصت و سومین نشست کمیته منطقه‌ای شرق مدیترانه سازمان جهانی بهداشت در مصر، فردا به این کشور سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، در این نشست که انتخابات مدیر منطقه‌ای WHO برگزار می‌شود، دکتر هاشمی گزارشی از وضعیت بهداشتی منطقه شرق مدیترانه و اقدامات ایران در راستای سیاست‌های بهداشتی […]

[ad_1]

وزیر بهداشت به منظور حضور در شصت و سومین نشست کمیته منطقه‌ای شرق مدیترانه سازمان جهانی بهداشت در مصر، فردا به این کشور سفر می‌کند.

به گزارش ایسنا، در این نشست که انتخابات مدیر منطقه‌ای WHO برگزار می‌شود، دکتر هاشمی گزارشی از وضعیت بهداشتی منطقه شرق مدیترانه و اقدامات ایران در راستای سیاست‌های بهداشتی این سازمان ارائه خواهد کرد.

در شصت و سومین نشست کمیته منطقه‌ای شرق مدیترانه سازمان جهانی بهداشت، اسناد پوشش همگانی سلامت، پزشک خانواده، تقویت خدمات آزمایشگاه‌های سلامت، حذف ویروس فلج اطفال، بیماری‌های نوپدید و بازپدید، پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر، مقررات بین‌المللی سلامت، سیستم اطلاعات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.


بنابر اعلام وب‌دا، در این نشست که از ۱۲ تا ۱۵ مهرماه در قاهره برگزار می‌شود، هشتمین جایزه بنیاد کویت برای سال ۲۰۱۵ به دلیل تحقیقات و فعالیت در حوزه کنترل سرطان، بیماری‌های قلبی و دیابت در منطقه مدیترانه شرقی به خانم دکتر نضال صراف زادگان، استاد رشته بیماری‌های قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اهدا می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس