تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت روابط دو کشور ایران و روسیه به ویژه در حوزه سلامت را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه همکاری خوبی بین وزارت بهداشت ایران و روسیه وجود دارد و کارگروه های مشترکی تشکیل شده و بازدیدهایی هم از توانمندی های دو کشور داشته اند. به گزارش ایسکانیوز، دکتر سید حسن هاشمی […]

[ad_1]

وزیر بهداشت روابط دو کشور ایران و روسیه به ویژه در حوزه سلامت را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه همکاری خوبی بین وزارت بهداشت ایران و روسیه وجود دارد و کارگروه های مشترکی تشکیل شده و بازدیدهایی هم از توانمندی های دو کشور داشته اند.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه ملاقات خود با خانم دکتر ورورنیکا اسکوورتسوا وزیر بهداشت روسیه، گفت: اسناد همکاری که امروز بین بخش خصوصی ایران و روسیه امضا شد به ارتقای روابط علمی، تجاری و تحقیقاتی کمک خواهد کرد.

وزیر بهداشت گفت: اطمینان دارم که در آینده از طریق هم افزایی و همکاری مراکز تحقیقاتی دو کشور، می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی دست پیدا کنیم. ایران در حوزه دارو و واکسن در شرایطی پیشرفت کرد که در تحریم بود.

دکتر هاشمی اضافه کرد: با وجود تحریم ها هم می توانیم دستاوردهای مناسبی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی و در مجموعه علوم پزشکی داشته باشیم.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس