تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت از تدوین سند ملی سلامت سالمندان با همکاری دستگاه‌های مختلف خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر حسن هاشمی در حاشیه برنامه پیاده روی بزرگ اعضای کانون‌های سالمندی شهر تهران که به مناسبت روز جهانی سالمند برگزار شد، ضمن تاکید بر نقش بیمه‌ها در حمایت از جمعیت سالمند کشور گفت:  باید تلاش  کنیم […]

[ad_1]

وزیر بهداشت از تدوین سند ملی سلامت سالمندان با همکاری دستگاه‌های مختلف خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن هاشمی در حاشیه برنامه پیاده روی بزرگ اعضای کانون‌های سالمندی شهر تهران که به مناسبت روز جهانی سالمند برگزار شد، ضمن تاکید بر نقش بیمه‌ها در حمایت از جمعیت سالمند کشور گفت:  باید تلاش  کنیم که آنها زندگی راحتی را پشت سر بگذارند. دولت و شهرداری‌ها نیز باید محل‌هایی را برای رفت و آمد راحتر آنها و توانبخشی اختصاص دهد که آنها سال‌های پایانی عمر را با درد کمتری پشت سر بگذارند.

وی افزود: مهمترین نیاز جمعیت سالمند کشور بیمه است که اگر خوب باشد سرمایه‌گذاری در این حوزه اتفاق می افتد. بیمارستان، پزشک و پرستاران که برای این دوره مهمتر از پزشکان هستند بخشی از این سرمایه‌گذاری هستند.

وزیر بهداشت در ادامه به تدوین سند  ملی سلامت سالمندان نیز اشاره و تصریح کرد: این سند تدوین شده و امیدواریم مورد اقبال قرار گیرد. سالمندان تا زمانی که جوان بودند کشور به آنها احتیاج داشت و امروز باید مورد تکریم و احترام قرار گیرند بخشی از این وظیفه مربوط به مسئولین و بخشی از آن مربوط به فرزندان و وابستگان آن‌ها است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: کشوری که بزرگان خود را مورد احترام قرار ندهد هیچ وقت روی سعادت را نخواهد دید.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس