تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سید حسن هاشمی در این نشست که انتخابات مدیر منطقه ای WHO برگزار می شود، گزارشی از وضعیت بهداشتی منطقه شرق مدیترانه و اقدامات ایران در راستای سیاست های بهداشتی این سازمان ارائه می کند. در شصت و سومین نشست کمیته منطقه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سید حسن هاشمی در این نشست که انتخابات مدیر منطقه ای WHO برگزار می شود، گزارشی از وضعیت بهداشتی منطقه شرق مدیترانه و اقدامات ایران در راستای سیاست های بهداشتی این سازمان ارائه می کند.


در شصت و سومین نشست کمیته منطقه ای شرق مدیترانه سازمان جهانی بهداشت، اسناد پوشش همگانی سلامت، پزشک خانواده، تقویت خدمات آزمایشگاه های سلامت، حذف ویروس فلج اطفال، بیماری های نوپدید و بازپدید شامل تب دنگو و تب زرد، پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر، مقررات بین المللی سلامت، سیستم اطلاعات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.


در این نشست که از ۱۲ تا ۱۵ مهر در قاهره برگزار می شود، هشتمین جایزه بنیاد کویت برای سال ۲۰۱۵ به دلیل تحقیقات و فعالیت در حوزه کنترل سرطان، بیماری های قلبی و دیابت در منطقه مدیترانه شرقی به دکتر نضال صراف زادگان، استاد رشته بیماری های قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اهدا می شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس