تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به فنلاند ضمن بازدید از بیمارستان دانشگاهی هلسینکی، در نشستی که با مسئولان این بیمارستان برگزار شد، حضور یافت. به گزارش ایسنا، در این دیدار رییس بیمارستان دانشگاهی هلسینکی در گزارشی فراهم آوردن اطلاعات و ارائه خدمات با کیفیت و سالم در زمینه‌های خدمات پیوند عضو، […]

[ad_1]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به فنلاند ضمن بازدید از بیمارستان دانشگاهی هلسینکی، در نشستی که با مسئولان این بیمارستان برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش ایسنا، در این دیدار رییس بیمارستان دانشگاهی هلسینکی در گزارشی فراهم آوردن اطلاعات و ارائه خدمات با کیفیت و سالم در زمینه‌های خدمات پیوند عضو، پیوند سلول و خدمات درمانی برای بیماری‌های قلبی کودکان و اقدامات تشخیصی حاملگی را از فعالیت‌های این بیمارستان بیان کرد و گفت: در سیستم سلامت فنلاند اقداماتی از جمله ارایه شواهد مربوط به بیماری و مراحل درمان برای مردم از طریق اینترنت، توسعه خدمات ادغام یافته برای بیماران و مشاوره ویدئویی انجام می‌شود.

بنابر اعلام وب‌دا، رییس بیمارستان دانشگاهی هلسینکی با بیان این که در فنلاند از هر ۵ کودک مبتلا به سرطان ٣ نفر درمان می‌شوند، افزود: از هر ١٠ نفر بیمار مبتلا به سرطان سینه ٩ نفر ۵ سال به طور کامل زندگی می کنند و خدمات درمانی سرطان در فنلاند رایگان است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان روز گذشته در راس هیاتی به فنلاند سفر کرده است .

بازدید از موسسه ملی بهداشت فنلاند و پیشرفته‌ترین مرکز تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی و نیز چند بیمارستان و مرکز درمانی در فنلاند از برنامه‌های سفر هاشمی به این کشور است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس