تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت در سفر به خوزستان، با حضور در گلزار شهدای بهبهان، به مقام شهدا ادای احترام کرد. به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی صبح امروز (۵ مهرماه) در سفر به خوزستان در گلزار شهدای بهبهان حضور یافت و به مقام شهدا ادای احترام کرد. وزیر بهداشت همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان شهیدزاده […]

[ad_1]

وزیر بهداشت در سفر به خوزستان، با حضور در گلزار شهدای بهبهان، به مقام شهدا ادای احترام کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی صبح امروز (۵ مهرماه) در سفر به خوزستان در گلزار شهدای بهبهان حضور یافت و به مقام شهدا ادای احترام کرد.

وزیر بهداشت همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان شهیدزاده و پروژه در حال احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی ولیعصر(عج) و بیمارستان زنان فریده بهبهانی در شهرستان بهبهان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ وزیر بهداشت صبح امروز به فرودگاه گچساران وارد شد و پس از آن به بهبهان در استان خوزستان سفر کرد. همزمان با ورود وزیر بهداشت به بهبهان، کشاورزان معترض بهبهانی با تجمع در ورودی این شهر، مانع ورود وزیر بهداشت و هیات همراه شده و خواستار صحبت با وزیر شدند که با حضور استاندار خوزستان در بین کشاورزان معترض، تجمع کشاورزان به پایان رسید و وزیر وارد بهبهان شد. کشاورزان بهبهانی نسبت به بی‌آبی و مشکلاتی که در پی آن برای کشت ایجاد شده است، معترض بودند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس