تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اطلاعات بر تامین امنیت و آرامش برای فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و گفت: هر حرکتی که سرمایه گذاران و کارآفرینان را دچار تردید کند، ضد اقتصاد مقاومتی است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز شنبه در شصت و یکمین همایش سازمان حراست کل […]

[ad_1]

وزیر اطلاعات بر تامین امنیت و آرامش برای فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و گفت: هر حرکتی که سرمایه گذاران و کارآفرینان را دچار تردید کند، ضد اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز شنبه در شصت و یکمین همایش سازمان حراست کل کشور که با شعار «حراست ها، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» برگزار شد، افزود: دستگیری یک کارآفرین آخرین راهکار است نه اولین، اما متاسفانه در مقاطعی و توسط دستگاه هایی بلافاصله احضار، بازداشت و برخورد صورت می گیرد که در این صورت نباید انتظار اقتصاد مقاومتی داشت.
وی با تاکید بر این که امنیت نقش اساسی در اجرای اقتصاد مقاومتی دارد، تصریح کرد: در تمام جهان حاکمیت پناهگاه فعالان اقتصادی است، اگر در جایی قدرت حکومتی به جای پشتوانه بودن فعالان اقتصادی، نقطه مقابل آنها باشد نباید انتظار رشد اقتصادی داشت.

خبر در حال تکمیل است.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس