تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴

وزیر ارشاد در نشست اعضای شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بهینه‌سازی ارزی و ریالی و جلوگیری از اسراف‌های مالی را از اقدامات مثبتی خواند که در دوره اخیر فعالیت این سازمان صورت گرفته است.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صد و بیست و چهارمین نشست اعضای شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صبح امروز یکشنبه ۱ آذر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دیگر اعضای این شورا در وزارت ارشاد برگزار شد.

علی جنتی با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در حوزه‌های مختلف گفت: آموزش کارکنان سازمان موضوعی است که در گذشته مغفول مانده بود و در این دوره از فعالیت‌های سازمان به این نکته توجه زیادی شده است.

وی با اشاره به اعتبارات سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: بهینه‌سازی ارزی و ریالی و جلوگیری از اسراف‌های مالی از دیگر اقدامات مثبتی است که در طول این دوره از فعالیت سازمان صورت گرفته است.

وزیر ارشاد در ادامه بر انجام فعالیت‌هایی که در جهت سیاست‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی است، تاکید کرد و افزود: لازم است در انجام برنام‌ها و فعالیت‌ها بر بحث‌ها و موضوعات محتوایی بیشتر از دیگر موضوعات توجه شود.

در ادامه این نشست ابوذر ابراهیمی ترکمان رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، گزارشی از مجموعه عملکرد این سازمان با موضوعات فراهم کردن اسناد و آیین نامه های لازم برای ایجاد سازمان حرفه ای و چابک، اصلاح و بازبینی شیوه های مدیریتی و رویکرد برنامه ریزی و گزارشی از عملکرد اتاق فکر این سازمان ارائه کرد.

در این نشست موضوعاتی از جمله تاکید بر آموزش، فناوری، سنجش اثر بخشی اقدامات و تعیین شاخص‌های آن، توجه به اولویت سنجی در برنامه‌ها، استفاده از ظرفیت‌های همراهان انقلاب اسلامی، استفاده از ابزار تبلیغ در معرفی انقلاب اسلامی در خارج از کشور و … مورد بحث قرار گرفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس