تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیرکشور امشب به برنامه گفتگو محور پایش می آید. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور امشب چهارم مهر با حضور در برنامه پایش پیرامون اقدامات دولت در خصوص سکونت گاه های غیر رسمی(حاشیه نشینی) با بینندگان گفتگو می کند. هماهنگی دستگاههای دولتی برای بهسازی و تقویت […]

[ad_1]

وزیرکشور امشب به برنامه گفتگو محور پایش می آید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور امشب چهارم مهر با حضور در برنامه پایش پیرامون اقدامات دولت در خصوص سکونت گاه های غیر رسمی(حاشیه نشینی) با بینندگان گفتگو می کند. هماهنگی دستگاههای دولتی برای بهسازی و تقویت امید به زندگی درسکونت گاه های غیر رسمی و تلاش دولت برای پیشگیری از گسترش حاشیه نشینی و تشکیل سکونت گاه های غیر رسمی جدید از محورهای دیگر گفتگوی وزیرکشور دربرنامه امشب پایش خواهد بود. هم اکنون یازده میلیون نفر در سراسر کشور درسکونت گاه های غیر رسمی زندگی می کنند که از این تعداد سه میلیون نفر جوان هستند. سؤال نظرسنجی برنامه این هفته به این شرح است: اگر جای وزیرکشور بودید، برای مدیریت حاشیه نشینی چه می کردید؟ بینندگان می‌توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه موردنظر را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنید.
پایش به تهیه کنندگی محسن رفیعی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که امشب حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و با اجرای کیا داود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس