تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور گفت: درسواحل دریای خزر واستان اردبیل این افزایش دما محسوس است. احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا گفت: امروز در سواحل دریای خزر، شمال شرق وارتفاعات البرز شرقی کشور بارش باران گاهی رعدوبرق و […]

[ad_1]

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور گفت: درسواحل دریای خزر واستان اردبیل این افزایش دما محسوس است.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا گفت: امروز در سواحل دریای خزر، شمال شرق وارتفاعات البرز شرقی کشور بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: بتدریج تا اواخروقت ناپایداری‌ها در این مناطق کاسته می شود و امروز در استان قم و شمال اصفهان، جنوب استانهای قزوین، البرز، تهران و سمنان در بعدازظهر وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود و گردو خاک دور از انتظار نمی باشد.

وظیفه بیان کرد: روزهای دوشنبه وسه شنبه در ساعات بعد از ظهر واوایل شب، شمال وشرق هرمزگان، جنوب کرمان وجنوب سیستان وبلوچستان افزایش ابر، وزش باد گاهی با رگبارورعد وبرق پیش بینی می شود و از روزدو شنبه دمای هوا در نوارشمالی کشور افزایش می یابد.

وی درپایان درباره وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران صاف، گاهی با وزش باد و با حداقل دمای ۱۹ و۲۱ و حداکثر دمای ۳۳ و ۳۵ درجه سانتی گراد خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس