تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزرای خارجه گروه ۱+۵ قصد دارند روز ۲۲ سپتامبر (اول مهر) در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک در خصوص «برجام» گفت‌وگوهایی را برگزار کنند. به گزارش ایلنا، یک دیپلمات از اعضای ۱+۵ که نخواست نامش فاش شود به خبرگزاری تاس روسیه اعلام کرد که وزیران امور خارجه کشورهای ۱+۵ و ایران […]

[ad_1]

وزرای خارجه گروه ۱+۵ قصد دارند روز ۲۲ سپتامبر (اول مهر) در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک در خصوص «برجام» گفت‌وگوهایی را برگزار کنند.

به گزارش ایلنا، یک دیپلمات از اعضای ۱+۵ که نخواست نامش فاش شود به خبرگزاری تاس روسیه اعلام کرد که وزیران امور خارجه کشورهای ۱+۵ و ایران در روز ۲۲ سپتامبر (یکم مهر) در نیویورک در نشستی مشترک درباره اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت‌وگو خواهند کرد.


این نشست در حاشیه هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک که از ۲۰ تا ۲۶ سپتامبر (۳۰ شهریور تا ۵ مهر مهر) خواهد بود برگزار می‌شود.


این منبع همچنین این احتمال را مطرح کرده است که گروه بین‌المللی حامیان سوریه نیز هفته آینده نشستی در نیویورک داشته باشند اما هنوز در این باره تصمیم قطعی گرفته نشده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس