تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: شرایط برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در سال آینده از نیمه دوم سالجاری مهیا می شود. به گزارش ایرنا، جواد ناصریان روز چهارشنبه در نشست معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع مدیران کل امور اداری و مالی استانداری های سراسر کشور در همدان […]

[ad_1]

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: شرایط برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در سال آینده از نیمه دوم سالجاری مهیا می شود.

به گزارش ایرنا، جواد ناصریان روز چهارشنبه در نشست معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع مدیران کل امور اداری و مالی استانداری های سراسر کشور در همدان افزود: در تلاش برای تامین منابع مالی کافی برای انتخابات سال آینده هستیم و تخصیص این رقم از سوی سازمان مدیریت انجام شده است. 

وی با بیان اینکه برای اولین بار هزینه مجریان برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به موقع پرداخت شده است عنوان کرد: در تلاش هستیم تا حق الزحمه پنج هزار نفر باقی مانده نیز با تکمیل اطلاعات دقیق تر هر چه زودتر پرداخت شود. 

ناصریان گفت: البته دستمزد هیات های اجرایی هنوز پرداخت نشده است که در صدد پرداخت این رقم تا ماه آینده و سپس آغاز پرداخت ها به هیات های بازرسی هستیم. 

وی ادامه داد: در سالجاری سه استان کشور انتخابات میان دوره ای خواهند داشت که این شرایط را سخت تر می کند. 

ناصریان با بیان اینکه ۱۰ خودروی گرانقیمت استانداری ها در سالجاری به فروش رفته است اظهار کرد: تا یک ماه آینده خودروهای سبک در اختیار استانداری ها قرار خواهد گرفت. 

وی بیان کرد: در برخی استان ها با کسری بودجه انتخاباتی مواجه بودیم در حالی که قبل از برگزاری انتخابات وعده اعتبارات مازاد به هیچ استانی داده نشده بود اما با این وجود منابع انتخابات مرحله دوم نیز در اختیار استان ها قرار خواهد گرفت. 

وی عنوان کرد: ماه آینده هفته دولت را خواهیم داشت و با توجه به اینکه امسال آخرین هفته دولت در دولت یازدهم است باید جداولی از اقدامات دولت احصا و در اختیار استانداران قرار بگیرد تا به نحو احسن به مردم ارائه شود. 

ناصریان افزود: در سه سال گذشته با تغییر ساختار استانداری ها سازمان مدیریت و برنامه ریزی احیا شد اما مجبور به تغییر ساختار این سازمان شدیم اما تلاش شد تا کمترین آسیب به این بدنه این سازمان برسد. 

وی بیان کرد : در این ساختار معاون برنامه ریزی حذف شد اما در برخی استانداری ها این مورد انتقاد قرار گرفت، اما این تجمیع وظایف به دور از هر گونه نگاه جناحی و حزبی بوده است. 

ناصریان با بیان اینکه هم اکنون حدود پنج روستا دفتر شهری و روستایی ندارند افزود: در تلاش بودیم که ساختار استانداری ها با ۱۵ اداره کل بسته شود اما در برخی استان ها این رقم به ۱۷ اداره رسید. 

ناصریان عنوان کرد: در تلاش هستیم که انتصاب فرمانداری ها و بخشداری ها ضابطه مند انجام شده و پس از احراز شرایط این افراد انجام شود. 

وی با اشاره به احصا ۸۷ مصداق اقتصاد مقاومتی از استانداری های کشور بیان کرد: مجموعه این موضوع ها هفته آینده بررسی و برای تصمیم گیری در اختیار دولت قرار خواهد گرفت. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس