تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تنها ۳ درصد از مدیران دارای حقوق‌های نجومی بودند. به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی در نشست خبری در آذربایجانغربی گفت: دولت و مجلس مصمم به برچیدن فساد اقتصادی در کشور هستند و با توجه به مطرح شدن مسئله فیش‌های نجومی برخی مسئولان، با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که […]

[ad_1]

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تنها ۳ درصد از مدیران دارای حقوق‌های نجومی بودند.

به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی در نشست خبری در آذربایجانغربی گفت: دولت و مجلس مصمم به برچیدن فساد اقتصادی در کشور هستند و با توجه به مطرح شدن مسئله فیش‌های نجومی برخی مسئولان، با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که تنها سه درصد مدیران بانکی، صنعت و بیمه دارای حقوق‌های نجومی بودند و هم‌اکنون دولت و مجلس تلاش می‌کنند که حداقل و حداکثر حقوق مسئولان دولتی مشخص شود.

وی با اشاره به شکل‌گیری خانه احزاب در کشور نیز گفت: دولت از ایجاد خانه احزاب در کشور حمایت می‌کند و نمایندگی‌های آن در استان‌ها نیز فعال می‌شود که از جمله می‌توان به فعالیت خانه احزاب خراسان رضوی اشاره کرد. خانه‌های احزاب برای حل مشکلات خود باید پیشقدم شده و از طریق معاونت سیاسی استانداری، مشکلات مربوطه را حل و فصل کنند.

وی به ویژگی‌های مدیران دولتی برای خدمت‌رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: مدیران دولتی در وهله نخست باید با برنامه‌های دولت هماهنگ  بوده و خود را برای اجرای آن آماده کنند و در وهله دوم نیز باید کارایی لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر لزوم تقریب مذاهب در جامعه کنونی اظهار کرد: در این‌باره خوشبختانه اقوام مختلف به ویژه در استان مرزی آذربایجانغربی، سال‌های سال با یکدیگر زندگی کرده و تعامل بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و رویکرد دولت نیز این است که تمامی اقوام ایرانی بتوانند از حقوق شهروندی خود نهایت استفاده را کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس