تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  وزارت ورزش می‌گوید به دلیل منع قانونی افشارزاده را کنار گذاشته است. پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در مورد این خبر نوشت: عصر امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال موافقت خود را با استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی مدیرعاملی این باشگاه اعلام کردند. استعفای افشارزاده پس از تاکید دولت بر منع استفاده از […]

[ad_1]

 وزارت ورزش می‌گوید به دلیل منع قانونی افشارزاده را کنار گذاشته است.

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در مورد این خبر نوشت: عصر امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال موافقت خود را با استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی مدیرعاملی این باشگاه اعلام کردند.

استعفای افشارزاده پس از تاکید دولت بر منع استفاده از بازنشستگان صورت گرفته است.

پیش از این دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، اواسط خردادماه سال جاری، قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ کرده بود.

بر اساس این قانون به‌کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاههای اجرائی موضوع ماده(۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه هشتم مهر ماه سال ۱۳۸۶و کلیه دستگاههایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع است.

به گزارش ایلنا، وزارت ورزش در حالی قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در دستگاه‌های اجرایی دولت را عامل اصلی برکناری افشارزاده خوانده که این قانون سال‌ها است ابلاغ شده. با این وجود این سئوال پیش می‌آید که چرا وزارت ورزش سال گذشته با افشارزاده برخورد قانونی نکرد؟

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس