تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین پلیس راهور با بیان اینکه پاسگاه‌های پلیس راه‌ بر اساس وظیفه قانونی‌ توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته می‌شود، افزود: اگر بنا باشد در هر مکانی پاسگاه پلیس راهی دایر شود وزارت راه از نظر قانونی مکلف است اعتبار مورد نیاز را تأمین و زمین را در اختیار قرار دهد. به گزارش ایسنا، […]

[ad_1]

جانشین پلیس راهور با بیان اینکه پاسگاه‌های پلیس راه‌ بر اساس وظیفه قانونی‌ توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته می‌شود، افزود: اگر بنا باشد در هر مکانی پاسگاه پلیس راهی دایر شود وزارت راه از نظر قانونی مکلف است اعتبار مورد نیاز را تأمین و زمین را در اختیار قرار دهد.

به گزارش ایسنا، ساختمان مدیریت راهور شهرستان فومن با حضور سرتیپ دوم پاسدار موسی امیری جانشین پلیس راهور ناجا، سرهنگ مهرداد مهرگان جانشین فرمانده نیروی انتظامی گیلان، سرهنگ رستگار رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

سرتیپ دوم پاسدار دکتر موسی امیری در آیین افتتاح پروژه ساختمان مدیریت راهور فومن اظهار کرد: ساخت و سازها برای انجام وظیفه بهتر، روان‌تر و حفظ عزت و اقتدار حاکمیت در سطح شهرستان و استان‌ها انجام می‌شود.

جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه بیشترین دغدغه ما در حوزه پلیس راهنمایی و رانندگی درون شهرها است، خاطرنشان کرد: در بازدید از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف از اینکه مشاهده می‌شود برخی از ساختمان‌ها و مکان‌های پلیس در حد شأن آن شهر نیست شرمنده‌ایم.

وی با بیان اینکه ساختمان تازه تأسیس پلیس راهور فومن بر عزت و افتخار ناجا می‌افزاید، گفت: در بودجه سالانه، بخش بسیار قلیلی به پروژه‌های عمرانی اختصاص می‌یابد که آن را نیز به شهرستان‌های با اولویت بالا تخصیص می‌دهیم. این بودجه کفایت نمی‌کند که به همه نیازها در سراسر کشور پاسخ دهیم.

امیری بر لزوم همکاری و مشارکت اقشار مختلف مردم، سازمان‌ها، شهرداری‌ها و خیرین در راستای ساخت ساختمان‌های پلیس راهنمایی و رانندگی در شهرستان‌ها با توجه به اعتبار و بودجه قلیل تاکید و تصریح کرد: با مشارکت و همراهی همگان می‌توان ساختمان‌های بیشتری برای ارائه خدمات مطلوب به مردم اختصاص دهیم.

جانشین پلیس راهور ناجا در پایان به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص «امنیت مردم محور» اشاره و اظهار کرد: می‌توان در زیرساخت‌های امنیتی از مردم مشارکت گرفت. همراهی همه مسئولین و مردم کمک می‌کند که بخشی از مراکز خدمات راهنمایی و رانندگی در شهرستان توسعه یابد.

به گزارش ایسنا، این ساختمان با زیربنای ۵۰۰متر مربع در دو طبقه با سازه بتونی و اعتبار هفت میلیارد و ۵۰۰میلیون ریالی احداث شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس