تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۳۰۰۰ راهبر آموزشی ویژه به مناطق روستایی از امسال خبر داد و گفت: آزمون جذب راهبران آموزشی از ۱۵ شهریورماه در استان‌های مختلف شروع شده و تا ۲۰ این ماه ادامه دارد. صادق صادقپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزییات جذب راهبران آموزشی برای مدارس […]

[ad_1]

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۳۰۰۰ راهبر آموزشی ویژه به مناطق روستایی از امسال خبر داد و گفت: آزمون جذب راهبران آموزشی از ۱۵ شهریورماه در استان‌های مختلف شروع شده و تا ۲۰ این ماه ادامه دارد.

صادق صادقپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزییات جذب راهبران آموزشی برای مدارس روستایی اظهار کرد: آزمون جذب راهبران آموزشی برگزار و برترین‌هایی که حائز شرایط بودند و در آزمون و مصاحبه پذیرفته شوند، به عنوان راهبر آموزشی انتخاب می‌شوند.

وی افزود: افراد برگزیده، دوره‌های آموزشی لازم را می‌گذرانند و از ابتدای مهر برای نظارت حمایت و هماهنگی در مدارس روستایی آغاز فعالیت می‌کنند.

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از ۲ برابر ظرفیت، ثبت‌نام انجام شده بود و در برخی استان‌ها تا شش برابر آن ظرفیت داشتیم گفت: افرادی که پس از پذیرفته شدن در آزمون در مصاحبه هم قبول شوند کار خود را به عنوان راهبر شروع می‌کنند و فعالیت آنها زیرنظر معاونت آموزشی منطقه خواهد بود.

صادق‌پور درباره شرایط و مزایای راهبران آموزشی اظهار کرد: بحث راهبران آموزشی یک حلقه مفقوده نظارتی بود که باید انجام می‌شد و از آن استقبال خوبی شده است. افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند باید دارای سابقه ۵ سال مدیریت و مدرک کارشناسی ارشد باشند و اگر در مناطقی کارشناس ارشد وجود نداشته باشد باید افراد داری حداقل مدرک کارشناسی باشند.

مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: شرایط و مزایای ویژه‌ای برای راهبران آموزشی برقرار می‌شود و علاوه بر حق مدیریت تا ۱۳۰ هزار تومان دریافت می‌کنند، البته پیگیر هستیم حق سختی کار راهبران آموزشی را با موافقت سازمان مدیریت افزایش دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس