تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از ورود این کمیسیون برای بررسی حادثه نشست زمین در اتوبان ستاری خبر داد. به گزارش ایسنا، پروانه مافی در واکنش به حادثه روز گذشته نشست زمین در اتوبان ستاری، افزود: شهرداری در ساخت و سازهای اخیر به ویژه در بحث مترو باید دقت […]

[ad_1]

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از ورود این کمیسیون برای بررسی حادثه نشست زمین در اتوبان ستاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، پروانه مافی در واکنش به حادثه روز گذشته نشست زمین در اتوبان ستاری، افزود: شهرداری در ساخت و سازهای اخیر به ویژه در بحث مترو باید دقت نظر بیشتری داشته باشد زیرا ممکن است همین بی توجهی ها حوادث ناگواری را رقم زند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری حادثه شهران، ادامه داد: اگر حادثه در شهران، ساعت ۸ صبح اتفاق می افتاد و مردم بسیاری در رفت و آمد بودند، ممکن بود خسارت های جانی و مالی زیادی رخ دهد به گونه ای که این خسارت ها قابل جبران نبود.

این نماینده مردم درمجلس دهم، با تاکید بر اینکه توجه و دقت پیمانکاران مترو، باید بیش از پیش باشد، تصریح کرد: حادثه روز گذشته اتوبان ستاری نیز، موضوعی مشابه حادثه شهران است و این مهم نشان می دهد که شهرداری باید بر پروژه هایی که به پیمانکاران می دهد نظارت و بازرسی دقیقی انجام دهد.

وی تاکید کرد: متاسفانه بازرسی حین عمل و فعالیت وجود ندارد و همیشه بازرسی ها بعد از فعالیت است که این اقدام نمی‌تواند مفید واقع شود لذا به نظر می رسد ارزیابی و نظارت باید در زمان فعالیت صورت گیرد تا اگر کم کاری و بی دقتی وجود دارد حین عمل رفع شود لذا کنترل و نظارت شهرداری باید افزایش یابد و بازرسی در انجام فعالیت ها با دقت صورت گیرد.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: البته این حوادث در کمیسیون شوراها بررسی می شود و با شروع به کار مجلس این موضوع را در دستور کار خود قرار می دهیم تا بررسی دقیقی روی آن انجام شود.

گفتنی است، روز گذشته در اتوبان ستاری فرونشست زمین اتفاق افتاد و همین امر باعث قطع گاز هزار مشترک شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس