تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که این کمیسیون از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی نمازی استعلامی درباره دلیل فوت دختر افغان به دلیل ممانعت از پیوند کبد خواهد گرفت و این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد. محمد نعیمی امینی فرد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون بهداشت […]

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که این کمیسیون از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی نمازی استعلامی درباره دلیل فوت دختر افغان به دلیل ممانعت از پیوند کبد خواهد گرفت و این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد.

محمد نعیمی امینی فرد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون بهداشت امروز قبل از ورود به دستور جسله  و در جریان بررسی اخبار روز موضوع فوت دختر افغان به دلیل ممانعت از پیوند کبد در بیمارستان نمازی شیراز را بررسی می‌کند.

وی افزود: قطعا در روزهای آتی نیز از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی بیمارستان نمازی دلیل این اتفاق را جویا خواهیم شد؛ چون تاکنون اطلاعات غیررسمی منتشر شده و نمی‌توان تا زمان دستیابی به اطلاعات دقیق به خصوص اطلاعات وزارت بهداشت اظهارنظر قطعی کرد.

روز گذشته اخباری از فوت لطیفه رحمانی دختر ۱۲ ساله افغان در بیمارستان نمازی منتشر شد که برخی سایت‌های مجازی دلیل مرگ را ممانعت از پیوند کبد به دلیل قانون ممنوعیت پیوند اعضا برای اتباع غیرایرانی بیان کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس