تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس اتحادیه میوه و تره بار به ورود میوه های نوبرانه در بازار اشاره کرد و گفت: میوه های تابستانی در بازار رو به اتمام است. حسین مهاجرانی، رییس اتحادیه میوه و تره بار در گفت و گو با ایسکانیوز درباره میوه های نوبرانه گفت: در حال حاضر نارنگی، لیمو شیرین، گریپ فروت و نیز […]

[ad_1]

رییس اتحادیه میوه و تره بار به ورود میوه های نوبرانه در بازار اشاره کرد و گفت: میوه های تابستانی در بازار رو به اتمام است.

حسین مهاجرانی، رییس اتحادیه میوه و تره بار در گفت و گو با ایسکانیوز درباره میوه های نوبرانه گفت: در حال حاضر نارنگی، لیمو شیرین، گریپ فروت و نیز انار وارد بازار میوه و تره بارشده است.

وی درباره قیمت میوه های نوبرانه در بازار گفت: د ر حال حاضر نارنگی در بازار با قیمت ۱۵۰۰-۴۰۰۰ تومان، لیمو شیرین ۳۰۰۰-۳۵۰۰ تومان ، انار ۳۵۰۰-۴۰۰۰ تومان به مشتریان عرضه می شود.

مهاجرانی با اشاره به اینکه میوه های تابستانی در بازار رو به اتمام است، گفت: شلیل در بازار ۲۵۰۰-۶۰۰۰ تومان، هلو انجیری ۴۰۰۰-۶۰۰۰ تومان، هلو ۲۵۰۰-۴۰۰۰ تومان و نیز هلو زعفرانی ۶۰۰۰ تومان قیمت خورده است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار در ادامه خاطر نشان کرد: لازم به ذکر است که خربزه با قیمت ۱۵۰۰-۲۵۰۰ تومان و هندوانه از ۴۰۰-۸۰۰ تومان در فصل تابستان مورد استقبال مشتریان بوده است.

وی گفت: با توجه به اتمام فصل میوه های تابستانی در بازار نرخ ارائه شده کاهش نخواهد داشت و ثابت می ماند.

مهاجرانی درباره وضعیت میوه های وارداتی در بازار گفت: همچنان میوه های وارداتی در بازار با قیمت بالا عرضه می شود.

لیموترش آفریقایی ۱۱ هزار تومان، آواکادو ۱۰ هزار تومان، زغال اخته ۱۶ هزار تومان، پرتغال مصری ۹۰۰۰-۱۲۰۰۰ هزار تومان، سیب فرانسوی ۱۲۰۰۰-۱۶۰۰۰ تومان در بازار قیمت خورده است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار در پایان گفت: براساس تدابیر اتخاذ شده میوه های قاچاق در بازار نسبت به چند وقت گذشته با کاهش زیادی روبرو بوده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس