تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، مهرداد فتحی بیرانوند گفت: با توجه به ورود موجی از ریز گرد از جنوب کشور عراق وضعیت کیفی هوای شهرهای پلدختر ۶ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،کوهدشت ۴٫۵ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،نورآباد۲ برابر حد مجاز(ناسالم) و بقیه شهرستان های استان در حال حاضر در شرایط عادی قرار دارند. وی ادامه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، مهرداد فتحی بیرانوند گفت: با توجه به ورود موجی از ریز گرد از جنوب کشور عراق وضعیت کیفی هوای شهرهای پلدختر ۶ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،کوهدشت ۴٫۵ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،نورآباد۲ برابر حد مجاز(ناسالم) و بقیه شهرستان های استان در حال حاضر در شرایط عادی قرار دارند.


وی ادامه داد: بر اساس تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی با توجه به تشکیل هسته های گردوغبار بر روی کشور عراق ،شرایط برای نفوذ گردوغبار طی امروز و فردا به جو استان فراهم است که منجر به کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود واین شرایط تا پایان هفته با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت.

وی از کلیه شهروندان لرستانی خواست از هر گونه تردد غیر ضروری در فضای باز به خصوص بیماران قلبی و کودکان جدا” خوداری کنند.

مدیرکل محیط زیست استان لرستان با ابراز امیدواری از شناسایی کانون ریزگردها اظهارکرد: با کاشت درختان پهن برگ به صورت انبوه در این نقاط و ایجاد کمربند سبز در تمامی نقاط ورودی و خروجی شهر ها با همین درختان پهن برگ مثل درخت چنار و گردو بتوانیم تا حدی جلوی این آلودگی را بگیریم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس