تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نهادهای نظارتی بعد از گزارش سازمان بازرسی حالا مستقیما به قرارداد ۶ بازیکن استقلال ورود کرده‌اند. به گزارش نامه نیوز، بهرام افشارزاده به شکلی عجیب و در حالی که وی برنامه‌های خود را برای روز بعد آماده می‌کرد از استقلال استعفا کرد(بخوانید استعفا داده شد) و در این بین حضور ماموران سازمان بازرسی کل […]

[ad_1]

نهادهای نظارتی بعد از گزارش سازمان بازرسی حالا مستقیما به قرارداد ۶ بازیکن استقلال ورود کرده‌اند.

به گزارش نامه نیوز، بهرام افشارزاده به شکلی عجیب و در حالی که وی برنامه‌های خود را برای روز بعد آماده می‌کرد از استقلال استعفا کرد(بخوانید استعفا داده شد) و در این بین حضور ماموران سازمان بازرسی کل کشور در باشگاه استقلال یک روز قبل از رفتن افشارزاده سر و صدای زیادی به پا کرد.

ظاهرا ماموران سازمان بازرسی هیچ مدارکی از قراردادها و پرداختی های بازیکنان در یکی دو سال گذشته در باشگاه استقلال پیدا نکردند و در بین از مسئولان باشگاه استقلال سوالاتی را پرسیدند که باعث شده گزارشی در این زمینه حتی به وزارت ورزش و جوانان هم ارسال شود. شاید به همین دلیل بود که وزارت ورزش سعی کرد خیلی زود بحث مدیریت در استقلال را حل و فصل کند.

با این وجود و در حالی که قرارداد بازیکنان استقلال در سازمان لیگ به ثبت رسیده رقم قرارداد ۶ بازیکن استقلال و مدت زمان قرارداد آنها باعث شائبه هایی شده که حتی شاید در نهایت کار را به آنجایی برساند که آنها هم مدت زمان قراردادشان را کم کنند و هم رقم قراردادشان را.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس