تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری مهر: آلبوم موسیقی «فریدالدین عطار» روز دوشنبه ۲۸ فروردین با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و در تالار رودکی رونمایی می شود. آلبوم موسیقی «فرید الدین عطار» به آهنگسازی آرش کامور، خوانندگی وحید تاج و اجرای گروه «سروشان» همزمان با روز جهانی عطار با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی منتشر می شود. در […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: آلبوم موسیقی «فریدالدین عطار» روز دوشنبه ۲۸ فروردین با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و در تالار رودکی رونمایی می شود.

وحید تاج از عطار خواند

آلبوم موسیقی «فرید الدین عطار» به آهنگسازی آرش کامور، خوانندگی وحید تاج و اجرای گروه «سروشان» همزمان با روز جهانی عطار با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی منتشر می شود.

در مراسم رونمایی آلبوم به اندیشه‌های عرفانی عطار و قابلیت‌های موسیقی اشعار این عارف نامی اشاره می‌شود. ضمن اینکه در این آیین رونمایی که همراه با شعرخوانی شاعران و عطارشناسان کشور است، گروه «سروشان» قطعاتی از آلبوم را با صدای وحید تاج و تکنوازی کمانچه آرش کامور اجرا می‌کنند.

آلبوم موسیقی «فریدالدین عطار» ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ فروردین با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی در  تالار رودکی رونمایی می شود.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس