تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴
جعفر شجونی:

اصولگرایان باید زیر سایه سه ضلع (آیات موحدی کرمانی،محمد یزدی و مصباح یزدی)به وحدت برسند.

حجت الاسلام جعفر شجونی،عضو جامعه روحانیت مبارز ،در گفتگو با آریا،گفت:اصولگرایان باید زیر سایه سه ضلع (آیات موحدی کرمانی،محمد یزدی و مصباح یزدی)به وحدت برسند چراکه انقلاب فرزند حوزه علمیه است لذا باید قم و تهران دراین باره تصمیم گیری کنند.
وی درباره  وحدت اصولگرایان با جبهه پایداری، اظهار داشت:جبهه پایداری اگرچه اصولگراست اما هنوز در جلسات ما شرکت نکرده است البته آقای مصباح حتما در جلسات ما حضور دارند اما ما نمی دانیم که ایشان خودش را رهبر جبهه پایداری می داند یا نه .
عضو حزب موتلفه تاکید کرد:جامعه روحانیت مبارز هیات ۵نفره ای دارد که درباره مسائل سیاسی جلساتی برگزار می کنند و تصمیات لازم را اتخاذ می کنند.
وی اظهار داشت:اگر اصولگرایان به وحدت نرسند و از انتخابات عقب نشینی کنند آدم های مجهول الهویه ای سر کار می آیند که امروز می بینیم لذا باید همه اصولگرایان به وحدت برسند.
شجونی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ سه نفری که به آقای مهدوی کنی قول داده بودند تا آخر پایبند نماندند و فقط آقای حداد عادل به قول خود عمل کرد به همین دلیل هم اصولگرایان شکست خوردند البته ما امیدواریم در انتخابات امسال اصولگرایان اینگونه عمل نکنند و به وحدت برسند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس