تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این تشکل در انتخابات آینده با شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همکاری خواهد کرد. به گزارش ایلنا، در این بیانیه تاکید شده است که این مجمع از هر تصمیم و سیاستی که به محوریت آقای سید محمد خاتمی و […]

[ad_1]

دبیرکل مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این تشکل در انتخابات آینده با شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همکاری خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، در این بیانیه تاکید شده است که این مجمع از هر تصمیم و سیاستی که به محوریت آقای سید محمد خاتمی و جناب آقای هاشمی رفستجانی و دیگر بزرگان اصلاحات در خصوص انتخابات‌های آتی و در راستای همگرایی هر چه بیشتر اکثریت قاطع اصلاح‌طلبان در شورای عالی سیاست‌گذاری و یا شورای هماهنگی جبهه  اصلاحات اتخاذ کنند حمایت می‌کند.


پیش از این بعضی رسانه‌های اصولگرا نوشته بودند که هفت حزب اصلاح‌طلب شورای هماهنگی قصد جدایی از سایر اصلاح‌طلبان را دارند که در روزهای گذشته انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه و حزب اعتماد ملی نیز این ادعا را تکذیب کرده بودند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس