تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئولان شهری ملبورن در مرکز این شهر برای همه وای- فای رایگان ارائه داده‌اند تا آرزوی رسیدن به ساخت بزرگترین شبکه اینترنت رایگان را به حقیقت برساند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک شبکه وای- فای رایگان در مرکز شهر ملبورن ارائه شده است […]

[ad_1]
مسئولان شهری ملبورن در مرکز این شهر برای همه وای- فای رایگان ارائه داده‌اند تا آرزوی رسیدن به ساخت بزرگترین شبکه اینترنت رایگان را به حقیقت برساند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک شبکه وای- فای رایگان در مرکز شهر ملبورن ارائه شده است تا آرزوی این شهر را در رسیدن به ساخت بزرگترین شبکه اینترنت رایگان در استرالیا، به حقیقت برساند.

به گفته‌های مسئولان شهری ملبورن، هر دستگاه کاربر شبکه وای- فای می‌تواند ۲۵۰ مگابایت دانلود و یا آپلود داشته باشد و نیاز به هیچ ثبت نام و ورود کاربری ندارد.

وزیر نوآوری این شهر در رابطه با راه‌اندازی این شبکه گفت: این فقط دلیل دیگری است که ثابت می‌کند ویکتوریا خانه نوآوری و تکنولوژی در کشور است و ما بهترین وسایل را در این شهر داریم که می‌توانیم در کنار ملبورن تمام شهرهای استرالیا را پیشرفته کنیم.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس