تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از واگذاری ۵۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در مرکز بازسازی تهران به شهرداری‌های استان تهران در اجرای طرح بازسازی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس درونشهری خبر داد. به گزارش ایسنا، علی نوذرپور در مراسم واگذاری ۵۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده به شهرداری‌های استان تهران، افزود: طرح بازسازی ۱۵۰۰ […]

[ad_1]

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از واگذاری ۵۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در مرکز بازسازی تهران به شهرداری‌های استان تهران در اجرای طرح بازسازی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس درونشهری خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی نوذرپور در مراسم واگذاری ۵۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده به شهرداری‌های استان تهران، افزود: طرح بازسازی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در سال ۹۵، سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» دراجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، در راستای تقویت و بروزرسانی اتوبوس‌های موجود حمل و نقل عمومی درون شهری با امکانات موجود داخلی و به منظور افزایش ظرفیت جابجایی مسافر در سامانه اتوبوسرانی شهری از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور اجرایی می شود.

وی افزود: در مرحله اول اجرای این طرح، ۴۷۰ دستگاه اتوبوس در پنج مرکز بازسازی اتوبوس ها در شهرهای اصفهان، اهواز، تهران، قزوین و مشهد در حال بازسازی است.

نوذرپور با بیان اینکه اتوبوس‌های بازسازی شده در استان بازسازی و وارد ناوگان اتوبوسرانی شهری استان خود یا استانهای همجوار می شود ، اضافه کرد: این اتوبوس ها بعد از خاتمه بازسازی بین شهرهای کشور به غیر از کلانشهرها توزیع می‌شود.

وی در ادامه بااشاره به تشکیل کمیته فنی بازسازی اتوبوس‌ها متشکل از نماینده سازمان شهرداری ها، ناظر مقیم برای هر منطقه بازسازی و نماینده اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، گفت: کمیته فنی موظف است در مراحل مختلف بر روند بازسازی نظارت کامل داشته و چگونگی اجرایی کار را به مدیر طرح گزارش نماید . ضمن اینکه پرداخت مرحله ای وجوه به مراکز بازسازی و تحویل اتوبوس به شهرداری ها منوط به تائید عملکرد آنها از سوی کمیته فنی است.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین گفت: در حال حاضر ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در مرکز بازسازی اصفهان، ۱۰۰ دستگاه در اهواز، ۷۰ دستگاه در تهران، ۱۳۰ دستگاه در مشهد و ۷۰ دستگاه در قزوین در حال بازسازی است.

نوذرپور افزود: در مرحله اول واگذاری همزمان با عید غدیر  ۵۲ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در مرکز مشهد، به شهرداری های استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی تحویل شد.

 وی اضافه کرد: در تهران نیز در مرحله اول واگذاری اتوبوس های بازسازی شده، ۵۰ دستگاه اتوبوس به شهرداری های استان تحویل می شود.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پایان گفت: از۴۷۰ دستگاه اتوبوسی که در مرحله اول بازسازی می شوند، حداقل ۲۵۰ دستگاه تا ابتدای مهر ماه و مابقی مطابق برنامه زمان بندی تا آذر ماه به شهرداری های مشمول، تحویل خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس