تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرید محبی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی نیروگاههای خورشیدی از نصب و راه‌اندازی ۵۰۰ نیروگاه خورشیدی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: راه‌اندازی این نیروگاه‌ها در راستای اجرای برنامه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود. وی افزود: این نیروگاه‌ها در مقیاس ۵ کیلوواتی و در دو مرحله به […]

[ad_1]

فرید محبی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی نیروگاههای خورشیدی از نصب و راه‌اندازی ۵۰۰ نیروگاه خورشیدی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: راه‌اندازی این نیروگاه‌ها در راستای اجرای برنامه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود.


وی افزود: این نیروگاه‌ها در مقیاس ۵ کیلوواتی و در دو مرحله به مددجویان واگذار می‌شوند که در هر کدام از مراحل ۲۵۰ نیروگاه نصب و راه‌اندازی می‌شود.


محبی با بیان اینکه برای نصب و راه‌اندازی هر کدام از این نیروگاه‌ها ۲۵ میلیون تومان وام پرداخت می‌شود، تصریح کرد: حدود ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای اجرای این طرح‌ها در استان مورد نیاز است.


محبی اولویت واگذاری این طرح‌ها را خانواده‌های کمتر برخوردار عنوان و بیان کرد: توسعه فرصت‌های شغلی، کسب درآمد پایدار و ارتقاء سطح معیشت مددجویان و کاهش مهاجرت بی‌رویه از مناطق روستایی به شهرها از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است.


وی با بیان اینکه برق تولیدی توسط این طرح‌ها توسط شرکت توزیع نیروی برق به مدت ۲۰ سال خرید تضمینی شده‌اند، عنوان کرد: میزان درآمد ماهیانه از نصب این نیروگاه‌های خورشیدی ۸۰۰ هزار تومان است.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: این طرح‌ها با همکاری سازمان انرژی‌های نو ایران، کمیته امداد امام خمینی(ره)  و استانداری کهگیلویه وبویراحمد و بانک‌های عامل در استان اجرا می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس