تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا بر واگذاری بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار شهر تهران به زنان سرپرست خانوار تاکید کرد. به گزارش ایسنا، الهه راستگو در جلسه امروز شورا و پس از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار، به بیان نقش […]

[ad_1]

رییس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا بر واگذاری بخشی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار شهر تهران به زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، الهه راستگو در جلسه امروز شورا و پس از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار، به بیان نقش موثر و حضور همیشه در صحنه سازمان‌های مردم نهاد اشاره کرد و گفت: فعالیت بخشی از سمن‌ها در حوزه زنان سرپرست خانوار بیانگر عملکرد مناسب‌شان در این عرصه بوده که بر این اساس می‌توان بخشی از غرفه‌های موجود در میادین میوه و تره‌بار را به زنان سرپرست خانوار تخصیص داد.

وی افزود: قطعا سازمان میادین میوه و تره‌بار با اجرای این طرح برای زنان سرپرست خانوار با اولویت سمن‌های فعال در این حوزه  در کاهش مشکلات این قشر از جامعه و ممانعت از تعمیق آسیب‌های اجتماعی آنان که بیشترین بخش آن ناشی از نبود درآمد نامناسب است، موثر خواهد بود.

وی واگذاری غرفه به زنان سرپرست خانوار را نوعی کار آفرینی برای آنان ذکر کرد و گفت: امیدوارم وضعیت زنان سرپرست خانوار و افراد تحت پوشش آنان با  اجرای این طرح بهبود یابد.

 انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس