تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۴

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به نتایج ۴ مزایده برگزارشده از طریق مزایده از دستور کار ما خارج شده است. به گزارش گذار نیوز، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد واگذاری دو تیم استقلال و […]

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به نتایج ۴ مزایده برگزارشده از طریق مزایده از دستور کار ما خارج شده است.

سرخابی

به گزارش گذار نیوز، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به نتایج چهار مزایده برگزار شده از طریق مزایده از دستور کار ما خارج شده است.

وی واگذاری این دو باشگاه را تکلیف قانون بودجه سال ۹۳ دانست و گفت: وضع این دو باشگاه با میلیون ها هوادار و تماشاگر برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

طیب‌نیا افزود: دولت، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور اقتصادی و دارایی نمی‌توانند به سرنوشت این دو باشگاه بدون حساسیت و بی توجه باشند بنابراین بنا نداشتیم که به هر قیمت این دو باشگاه را واگذار کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را در این باره مطرح کرده اند که منتظریم با تصویب آن متناسب با ان درباره واگذاری این دو باشگاه عمل کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس