تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴

امتیاز تیم فوتبال فولاد نوین اهواز به صورت رسمی به باشگاه استقلال اهواز رسید. به گزارش گذار نیوز، در پایان جلسه‌ای که تا بعدازظهر امروز در باشگاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه‌ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت […]

امتیاز تیم فوتبال فولاد نوین اهواز به صورت رسمی به باشگاه استقلال اهواز رسید.

فولادنوین

به گزارش گذار نیوز، در پایان جلسه‌ای که تا بعدازظهر امروز در باشگاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه‌ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر را به امضا رساندند.

در این جلسه بابازاد، رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد، علیرضا اژدری‌زاده، سرپرست باشگاه فولاد و مدیرعامل فولادنوین، حبیب‌الله رضایی و چهارلنگی، اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد، پس از ساعت‌ها گفت‌وگو با ارسطو جهانداری و همراهان وی بر سر انتقال امتیاز فولادنوین خوزستان به تیم استقلال اهواز به توافق دست یافته و برای ثبت رسمی این قرارداد راهی ساختمان هیئت فوتبال استان خوزستان شدند.

اکنون با با تصمیم‌گیری نهایی مدیران باشگاه فولاد دیگر می‌توان استقلال اهواز را به عنوان سومین سهمیه خوزستانی لیگ برتر شمرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس