تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب تاکید کرد که واگذاری تصمیم‌گیری درباره انتخابات باید به تصویب دو سوم اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برسد و تاکنون این اتفاق نیفتاده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، آرش حبیبی درباره اظهارات برخی افراد اصلاح‌طلب مبنی بر این‌که «انتخاب محسن رهامی به عنوان رئیس کمیته […]

[ad_1]

 ابطال یک صندوق رای

رئیس دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب تاکید کرد که واگذاری تصمیم‌گیری درباره انتخابات باید به تصویب دو سوم اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برسد و تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، آرش حبیبی درباره اظهارات برخی افراد اصلاح‌طلب مبنی بر این‌که «انتخاب محسن رهامی به عنوان رئیس کمیته احزاب اصلاح‌طلب صحت ندارد»، گفت: تشکیل کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب در راستای اجرایی نمودن آیین‌نامه‌های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و به منظور وفاق و همدلی بین احزاب اصلاح‌طلب با تکیه بر خرد جمعی و با محوریت احزاب شکل گرفته و نه اشخاص.

وی ادامه داد: ریاست آقای رهامی بر کمیته انتخابات نیز به اتفاق آراء و با حضور ۱۴ حزب اصلاح‌طلب در این دوره تمدید شد. در عین حال آقای رهامی دارای سوابق انقلابی و خط امامی هستند و اظهاراتی که بیان شده گویا بر اثر بی‌اطلاعی بوده و ان‌شاءالله این سوءتفاهم برداشته می‌شود.

وی یادآور شد: فلسفه وجودی احزاب، فعالیت انتخاباتی است و بزرگان باید اجازه دهند تا احزاب هرچه بهتر تقویت شوند. در عین حال در کمیته انتخابات به تازگی مقرر شده که تمامی احزاب اصلاح‌طلب استانی بتوانند در ستادهای انتخاباتی عضو شده و فعالیت کنند.

رئیس دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم رسانه‌ها اخبار را از طریق دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب پیگیری کنند؛ چراکه اخیراً خبری منتشر شده مبنی بر این‌که تصمیم‌گیری درباره انتخابات به شورای سیاست گذاری واگذار شود در حالی که این موضوع صحت ندارد و تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

وی تاکید کرد: این موضوع باید در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با رای دو سوم اعضا مصوب شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس