تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] امیر حسین آرمان در اینستاگرام خود به صحبتهای خانم دکتر در برنامه خندوانه در خصوص HIV واکنش نشان داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر حسین آرمان بازیگر سریال پریا در اینستاگرام خود نوشت:    خانم دکتر محترمى در برنامه دیشب خندوانه در واکنش به صحبت هاى هفته گذشته من در مورد ایجاد یک […]

[ad_1]

امیر حسین آرمان در اینستاگرام خود به صحبتهای خانم دکتر در برنامه خندوانه در خصوص HIV واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر حسین آرمان بازیگر سریال پریا در اینستاگرام خود نوشت:  

 خانم دکتر محترمى در برنامه دیشب خندوانه در واکنش به صحبت هاى هفته گذشته من در مورد ایجاد یک مرکز درمانى مختص به بیماران +Hiv انجام شده بود ضمن توضیح جامعى راجع به این بیمارى و روش هاى انتقال این ویروس گفتند: در هیچ جاى دنیا این کار اتفاق نیفتاده که مرکزى مختص به این عزیزان ساخته بشود!! ولی متاسفانه به این نکته اشاره نکردند که اگر شخصى به عنوان یک مبتلا به +hiv به یک مرکز درمانى مثلا دندانپزشکى مراجعه کند و معترف به بیمارى بشود، هیچگونه خدماتى به او ارائه نخواهد شد.(قطعاً نه در تمامى مراکز درمانى)

اینها صحبت هاى من نیست، درد دلهاى تعداد زیادى از مبتلایان است که در طول تصویربردارى سریال پریا و همین طور زمان پخش این مجموعه با ما در میان گذاشته شده و این یکى از دهها برخورد منفى جامعه با آنهاست.

٢. من در همان برنامه راجع به اجبارى نبودن آزمایش hiv قبل از ازدواج صحبت کردم و پیشنهاد کردم تا این آزمایش مانند باقى آزمایش هاى قبل از ازدواج اجبارى شود و در ادامه گفتم همانطور که یک نوزاد نباید با تالاسمى و بیماری هاى دیگر به دنیا بیاید با +hiv هم نباید به دنیا بیاید که این بخش از صحبت ها هم حذف شد.

من معتقدم اگر بنا به آگاه سازیست بهتر است به جاى شعار دادن عمل کنیم.

با احترام به همه کسانى که دغدغه این کار را دارند.

“روز پزشک هم به تمام پزشکان متعهد و شریف تبریک میگم”

گفتنی است؛ امیر حسین آرمان چندی پیش در برنامه پر مخاطب “خندوانه” به عنوان مهمان حضور داشت.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس