تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای نگهبان با انتشار مطلبی در فضای مجازی به تصمیم مجلس برای تعطیلی جلسات سه شنبه واکنش نشان دادو از آین تصمیم استقبال کرد. به گزارش ایسکانیوز، در مطلب عباسعلی کدخدایی که روز شنبه منتشر شده با عنوان تقدیر از اقدامی شایسته آمده است: در خبرها بود که ظاهرا مجلس تصمیم گرقته است […]

[ad_1]

عباس کدخدایی

عضو شورای نگهبان با انتشار مطلبی در فضای مجازی به تصمیم مجلس برای تعطیلی جلسات سه شنبه واکنش نشان دادو از آین تصمیم استقبال کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در مطلب عباسعلی کدخدایی که روز شنبه منتشر شده با عنوان تقدیر از اقدامی شایسته آمده است: در خبرها بود که ظاهرا مجلس تصمیم گرقته است جلسات روزهای سه شنبه خود را به دلیل کثرت لوایح و طرح های در دستور موقتا تعطیل نماید.
خبر خوبی است برای علاقه مندان قانونگذاری و فرصت خوبی است برای نمایندگان محترم جهت تعمق بیشتر و بررسی کارشناسی بهتر طرحها و لوایح.
در برخی نظامهای سیاسی، پارلمان به عنوان گیشه روزانه تلقی نمی شود که انتظار این باشد تا هر روز جلسه علنی و مراجعات داشته باشد و البته در غیر این صورت تلقی به تعطیل بودن مجلس نماییم.
کار کارشناسی زیر بنای مصوبات مجلس است . از این رو نه تعطیلی که پرداختن به بررسی کارشناسانه در روزهای سه شنبه را به فال نیک گرفته و منتظر می مانیم تا بشنویم مجلس در طول سال فقط برخی از ماه ها جلسات علنی دارد و در سایر روزها نمایندگان در کمیسیونهای تخصصی به بحث و تبادل نظرهای کارشناسانه می پردازند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس