تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیگر سینما و تلویزیون به انتقاد اهالی فوتبال از بیانیه وی علیه جواد نکونام واکنش نشان داد. به گزارش ایسکانیوز، انصراف جواد نکونام از حضور در دیدار ستارگان ایران برابر ستارگان لالیگا و کناره گیری برخی از چهره های مطرح از حضور در این دیدار جنجال های زیادی در پی داشت. بزرگترین این جنجال […]

[ad_1]

بازیگر سینما و تلویزیون به انتقاد اهالی فوتبال از بیانیه وی علیه جواد نکونام واکنش نشان داد.

به گزارش ایسکانیوز، انصراف جواد نکونام از حضور در دیدار ستارگان ایران برابر ستارگان لالیگا و کناره گیری برخی از چهره های مطرح از حضور در این دیدار جنجال های زیادی در پی داشت.

بزرگترین این جنجال ها به بیانیه جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون علیه نکونام برمی گردد که ادبیات جالبی نداشت و باعث شد اهالی فوتبال در حمایت از از نکونام علیه این بازیگر موضع بگیرند.

از سوی دیگر از قول این بازیگر عنوان شد که احمدرضا عابدزاده مبلغ صد میلیون تومان بابت حضور در این مسابقه درخواست کرده است که با واکنش شدید دروازه بان سابق تیم ملی مواجه شد.

هاشمی در پی این اتفاق ها با انتشار فیملی ویدیویی اعلام کرد که حرف خاصی نزده که به نکونام و دوستانش بربخورد و فقط به خاطر حرف های زشتی که لالیگایی ها در خصوص نکونام و میزبانی ایران زده اند، غیرتی شده و از غیبت نکونام انتقاد کرده است.

این بازیگر که یکی از دلایل انتقادهایش از نکونام پراندن اسپانسرهای بازی بوده، همچنین تاکید کرده که علیه عابدزاده حرفی نزده و شیطنت ژورنالیست ها جنجال ساز شده است!

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس