تاریخ انتشار: ۰۲ بهم ۱۳۹۴

به گزارش”گذارنیوز”  به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به گفته های وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی با داشتن تسلیحات هسته ای حق اظهار نظر درباره ایران را ندارد گفت نمی خواهم درباره اتهامات او صحبت کنم. بنیامین نتانیاهو در ادامه گفتگوی خود با […]

به گزارش”گذارنیوز”  به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به گفته های وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی با داشتن تسلیحات هسته ای حق اظهار نظر درباره ایران را ندارد گفت نمی خواهم درباره اتهامات او صحبت کنم.

بنیامین نتانیاهو در ادامه گفتگوی خود با فرید زکریا در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس به پرسشی درباره اینکه آیا باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا مسئول ارائه تضمین های امنیتی بیشتر برای اسرائیل است؟ پاسخ داد بله، فکر می کنم بحث درباره بسته حمایت نظامی از اسرائیل، بحثی واقعی است که همین الان هم در حال انجام شدن است. به خاطر داشته باشید که قرار است ایران حدود یکصد میلیارد دلار دریافت کند.

وی درباره کمک ها به رژیم صهیونیستی گفت: ما درباره حمایت نظامی صحبت می کنیم نه حمایت اقتصادی! من حمایت اقتصادی را منتفی دانسته ام. اما از جنبه محافظت از اسرائیل و گسترش حفاظت از ما در منطقه، کمک آمریکا به اسرائیل حدود سه میلیارد و یکصد میلیون دلار در سال است. وقتی که با منابع مالی هنگفتی که ایران دریافت می کند! مقایسه می کنیم کم رنگ می شود.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس