تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: سخنان بسیار ارزشمند اخیر رهبر معظم انقلاب در داخل و خارج کشور تاثیر و بازتاب فراوان داشت و سبب خوشحالی مردم شد و بر وحدت جهان اسلام به ویژه انسجام شیعه و سنی بسیار تاثیرگذار بوده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی ایران مولوی […]

[ad_1]

امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: سخنان بسیار ارزشمند اخیر رهبر معظم انقلاب در داخل و خارج کشور تاثیر و بازتاب فراوان داشت و سبب خوشحالی مردم شد و بر وحدت جهان اسلام به ویژه انسجام شیعه و سنی بسیار تاثیرگذار بوده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی ایران مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت زاهدان افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانشان فرمودند «احساسات اهل سنت را تحریک نکنید» ما نیز متقابلا همین اعتقاد را داریم که نباید احساسات هیچ یک از فرق اسلامی از جمله شیعه را تحریک کنیم.

وی ادامه داد: اعتدال، برادری و وحدتی که امروز در کشور حاکم است برای ما و تمام ملت ایران ارزشمند است. وی گفت: بنده به صراحت اعلام می‌کنم و همه ما بر این واقفیم که امروزه دشمنان اسلام که در بین کشورهای اسلامی به ویژه خاورمیانه تفرقه ایجاد کردند و تلاش می‌کنند بین مذاهب اسلامی تفرقه بیندازند در ایران اسلامی موفق نبودند. دشمنان اسلام از جمله استکبار جهانی در ایران ناکام ماندند و ما همواره به اندازه توانایی خودمان در مقابل افراط گرایی و تندروی ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس