تاریخ انتشار: ۱۷ فرو ۱۳۹۵

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: از طرف دادگستری سیستان و بلوچستان شکایتی مبنی بر سخنرانی اخیر بنده در این استان صورت گرفته که از طریق معاونت حقوقی در حال پیگیری برای ارائه دفاعیه در این‌باره هستیم.

به گزارش “گذارنیوز”  شهین‌دخت مولاوردی در حاشیه همایش زنان، خودباوری و تعالی جامعه که پیش از ظهر امروز در محل سالن امام علی(ع) کرج برگزار شد، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه تقارن فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) در آغاز و پایان سال جاری برای کشور و مردم متبرک است، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت عظیم و ویژه بانوان در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام و اقتصاد مقامومتی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه برگزاری این قبیل از همایش‌ها سبب بروز و به ظهور گذاشتن توانمندی بانوان جامعه در بخش‌های مختلف می‌شود، افزود: به طور قطع به منصه ظهور گذاشتن توانمندی‌های ناشناخته زنان سبب بهبود و پیشبرد اهداف عالی کشور می‌شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه هموار کردن راه برای عملی شدن سیاست‌های نظام با استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت و توانایی بانوان در کشور تحقق پیدا می‌کند، تصریح کرد: در این سال‌ها به برکت نظام جمهوری اسلامی و همت بانوان توانمندی‌های فراوانی را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه در راستای بهبود شرایط زنان کارآفرین اقدامات خوبی صورت گرفته به گونه‌ای که این افراد در چهارچوب تفاهم‌نامه با دستگاه اجرایی گروه هدف ما هستند،خاطرنشان کرد: سفر بنده در نخستین روزهای سال جدید به البرز نوید بخش بهبود شرایط بانوان کارآفرین استان البرز است.

مولاوردی در پاسخ به سوال تسنیم که در رابطه با اعلام جرم دستگاه قضا پیرامون سخنرانی اخیر وی در سیستان و بلوچستان چه نظری دارید، اظهار داشت: از طرف دادگستری سیستان و بلوچستان شکایتی صورت گرفته که از طریق معاونت حقوقی در حال پیگیری برای ارائه دفاعیه در این باره هستیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس