تاریخ انتشار: ۰۷ اسف ۱۳۹۴

رئیس ستاد انتخابات گفت: ما برای همه افرادی که می‌خواهند رای بدهند شرایط را فراهم خواهیم کرد. ما حتی برای زندانیان هم این کار را می کنیم البته آقای کروبی که در زندان هم نیستند.

به گزارش “گذارنیوز” محمد  حسین مقیمی در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور عنوان کرد: بازرسان وزارت کشور در همه شعب حضور دارند و گزارش‌های لازم را به ما ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه ما با تمام استان‌ها ارتباطیم گفت: اگر لازم باشد تخلفاتی را که به ما می‌رسد به شورای نگهبان گزارش می‌کنیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: تاکنون گزارش‌هایی از برخی تخلفات در تعدادی از استان‌ها به ما گزارش شده است که به دستگاه قضای منعکس کردیم.

او در مورد انتقاد مصباح یزدی در خصوص درج اشتباه نام وی گفت: در مورد نامه ایشان به همراه نامه آقای مصباحی مقدم به فرمانداری داده‌ایم.

مقیمی گفت: ما ۵۱ هزار و ۷۵۷ شعبه اخذ رای در کل کشور داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای آقای کروبی هم صندوق سیار ارسال شده است، گفت: دیروز این مساله را به فرمانداری منعکس کردم ما برای همه افرادی که می‌خواهند رای بدهند شرایط را فراهم خواهیم کرد. ما حتی برای زندانیان هم این کار را می کنیم البته آقای کروبی که در زندان هم نیستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس